Set ľudová spona s hrebienkom z kolekcie "Na ľudovú nôtu" Na objednávku

set_udov_spona_s_hrebienkom_z_kolekcie_na_udov_ntu
set_udov_spona_s_hrebienkom_z_kolekcie_na_udov_ntuset_udov_spona_s_hrebienkom_z_kolekcie_na_udov_ntu2set_udov_spona_s_hrebienkom_z_kolekcie_na_udov_ntu3ludova_spona_s_hrebienkom_bludova_spona_s_hrebienkom_audov_spona_s_hrebienkom_2
26,90 € za kus

1 na sklade
+

Táto sponka je súčasť mojej novej folk kolekcie inšpirovanej ľudovou tradíciou. Predáva sa ako set s hrebienkom, ktoré vytvárajú veľmi pekný celok. Vďaka tomu, že stuhy sú uchytené zvlášť na hrebienku, umožňuje to väčšiu variabilnosť účesu. Spona je vyrobená z textilných kvetov, listov a rôznych aranžérskych plodov. Sponka sa predáva spolu s hrebienkom, na ktorom sú prichytené vyšívané a saténové stuhy. Sponka a aj hrebienok sa dá samozrejme nosiť aj oddelene. Hrebienok je umelohmotný.

V prípade potreby, spona sa dá vyrobiť aj s hrebienkom s inou farbou stúh.

Foto: Sonia Reindeer

Produkty, ktoré sú označené "NA OBJEDNÁVKU", nie sú aktuálne skladom, ale viem ich dovyrobiť v rovnakej alebo vo veľmi podobnej verzii. Výroba momentálne trvá 2-3 týždne. V prípade, že potrebujete mať objednávku dodanú skôr, neváhajte ma kontaktovať správou, kde sa dohodneme o dobe výroby.

Veľkosť: univerzálna, dĺžka stúh na hrebienku - cca 54cm
Materiál: Aranžovanie, Textil
              

Zoznam komentárov:
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pre pridanie komentárov sa prosím prihláste:

Užív. meno:
E-mail: