Romantický kvetinový náhrdelník pre najmenšie slečny - družičky NA OBJEDNÁVKU

romantick_kvetinov_nhrdelnk_pre_najmenie_sleny_-_druiky
romantick_kvetinov_nhrdelnk_pre_najmenie_sleny_-_druikyromantick_kvetinov_nhrdelnk_pre_najmenie_sleny_-_druiky2romantick_kvetinov_nhrdelnk_pre_najmenie_sleny_-_druiky3
18,50 € za kus

Nie je na sklade

TTento náhrdelník bol vyrábaný na objednávku ladený k sukničkám družičiek. Ideálna alternatíva doplnkov pre dievčatká, ktoré na hlavičke nič neznesú.

Tento náhrdelník si zamiluje každá princeznička. Je určený predovšetkým na svadby a iné spoločenské akcie. Okraje sú lemované ružovou paličkovou čipkou, ozdobený textilnými kvetmi, zeleňou a iným aranžérskym materiálom. Uväzuje sa saténovou stuhou na mašličku.

K náhrdelníku je možné vyrobiť rôzne doplnky určené na svadbu, náramky, venčeky, hrebienky, pierko, choker, kytica, opasok, motýlik, atď. V prípade, že potrebujete inú farebnú kombináciu, informujte ma správou - vyrábam aj na mieru podľa vašich predstáv.

Produkty, ktoré sú označené "NA OBJEDNÁVKU", nie sú aktuálne skladom, ale viem ich dovyrobiť v rovnakej alebo vo veľmi podobnej verzii. Výroba momentálne trvá 2-3 týždne. V prípade, že potrebujete mať objednávku dodanú skôr, neváhajte ma kontaktovať správou, kde sa dohodneme o dobe výroby.

Veľkosť: univerzálna
Materiál: Aranžovanie, Textil
              

Zoznam komentárov:
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pre pridanie komentárov sa prosím prihláste:

Užív. meno:
E-mail: