Kvetinová bohato zdobená ľudová parta XXL NA OBJEDNÁVKU

udov_kvetinov_parta2
udov_kvetinov_parta2udov_kvetinov_parta4udov_kvetinov_partaudov_kvetinov_parta3
69,90 € za kus

1 na sklade
+

Táto parta je určená pre nevestičky, ktoré túžia vo svoj svadobný deň byť výnimočné a nezabudnuteľné. Spája v sebe tradičné ľudové prvky spojené s luxusom a eleganciou. Je extra výrazná a veľmi bohato zdobená niekoľkými radmi kvetín, preto ju aj nazývam XXL parta. Sú v nej ručne vsadzované perličky a koráliky, ktoré odrážajú dopadajúce svetlo a krásne rozožiaria celú partu.

Parta je vyrobená z rôznych kvetov, ručne vsadzovaných perličiek, perličkovej retiazky, rokajlov a aranžérskych bobúľ.

Základ tvorí kovová čelenka, ktorá je pre pohodlné nosenie obalená stuhou a podlepená filcom. Z vrchnej časti z party vystupuje krásna čipka. Ukončená jednofarebnými stuhami vo farbách biela, krémová, červená, žltá a bledomdrá a perličkami na retiazke.

Vzhľadom na veľkosť party, pre pohodlné nosenie odporúčam partu zasponkovať obyčajnými sponkami. V zadnej časti party medzi kvietkami sú priestory, ktoré slúžia na zasponkovanie základu čelenky o vlasy.

Produkty, ktoré sú označené "NA OBJEDNÁVKU", nie sú aktuálne skladom, ale viem ich dovyrobiť v rovnakej alebo vo veľmi podobnej verzii. Výroba momentálne trvá 2-3 týždne. V prípade, že potrebujete mať objednávku dodanú skôr, neváhajte ma kontaktovať správou, kde sa dohodneme o dobe výroby.

Veľkosť: univerzálna
Materiál: Aranžovanie, Textil
              

Zoznam komentárov:
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pre pridanie komentárov sa prosím prihláste:

Užív. meno:
E-mail: