Kvetinová bohato zdobená ľudová parta "Sen nevesty" v hlavných odtienoch bielo-krémovej NA OBJEDNÁVKU

folk_motlik_folk_parta_906534361
folk_motlik_folk_parta_906534361folk_motlik_v_bielom_fol_svadobn_parta3_2146543039folk_motlik_v_bielom_fol_svadobn_parta_69395309folk_motlik_v_bielom_fol_svadobn_parta2_286203799
66,90 € za kus

1 na sklade
+

Táto parta je určená pre nevestičky, ktoré túžia vo svoj svadobný deň byť výnimočné a nezabudnuteľné. Spája v sebe tradičné ľudové prvky spojené s luxusom a eleganciou. Je extra výrazná a veľmi bohato zdobená niekoľkými radmi kvetín, preto ju aj nazývam XXL parta. Parta je vyrobená z rôznych kvetov a aranžérskych bobúľ. Základ tvorí kovová čelenka, ktorá je pre pohodlné nosenie obalená stuhou a podlepená filcom. Z vrchnej časti z party vystupuje krásna čipka. Ukončená jednofarebnými stuhami, vyšívanou stuhou s modrými kvetinkami a čipkou.

Táto parta má už svoju majiteľku, v prípade záujmu vyrobím podobnú podľa dostupného materiálu a vašich požiadaviek.

Na objednávku viem vyrobiť pánsky motýlik, opasok a mašľu.

Produkty, ktoré sú označené "NA OBJEDNÁVKU", nie sú aktuálne skladom, ale viem ich dovyrobiť v rovnakej alebo vo veľmi podobnej verzii. Výroba momentálne trvá 2-3 týždne. V prípade, že potrebujete mať objednávku dodanú skôr, neváhajte ma kontaktovať správou, kde sa dohodneme o dobe výroby.

Veľkosť: univerzálna
Materiál: Aranžovanie, Textil
              

Zoznam komentárov:
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pre pridanie komentárov sa prosím prihláste:

Užív. meno:
E-mail: