Kvetinová bohato zdobená ľudová parta "Maky" PODOBNÁ NA OBJEDNÁVKU

kvetinov_bohato_zdoben_udov_parta_maky2
kvetinov_bohato_zdoben_udov_parta_maky2kvetinov_bohato_zdoben_udov_parta_maky
84,90 € za kus

1 na sklade
+

Táto parta je určená pre nevestičky, ktoré túžia vo svoj svadobný deň byť výnimočné a nezabudnuteľné. Spája v sebe tradičné ľudové prvky spojené s luxusom a eleganciou. Je extra výrazná a veľmi bohato zdobená niekoľkými radmi kvetín, preto ju aj nazývam XXL parta. Sú v nej ručne vsadzované perličky a koráliky, ktoré odrážajú dopadajúce svetlo a krásne rozožiaria celú partu.

Parta je vyrobená z rôznych kvetov, pravých konzervovaných klasov, ručne vsadzovaných perličiek a aranžérskych bobúľ.

Základ tvorí kovová čelenka, ktorá je pre pohodlné nosenie obalená stuhou a podlepená filcom. Z vrchnej časti z party vystupuje krásna čipka. Ukončená jednofarebnými stuhami, čipkou a leonským pásikom.

Vzhľadom na veľkosť party, pre pohodlné nosenie odporúčam partu zasponkovať obyčajnými sponkami. V zadnej časti party medzi kvietkami sú priestory, ktoré slúžia na zasponkovanie základu čelenky o vlasy.

Produkty, ktoré sú označené "NA OBJEDNÁVKU", nie sú aktuálne skladom, ale viem ich dovyrobiť v rovnakej alebo vo veľmi podobnej verzii. Výroba momentálne trvá 2-3 týždne. V prípade, že potrebujete mať objednávku dodanú skôr, neváhajte ma kontaktovať správou, kde sa dohodneme o dobe výroby.

Veľkosť: univerzálna
Materiál: Aranžovanie, Textil
              

Zoznam komentárov:
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pre pridanie komentárov sa prosím prihláste:

Užív. meno:
E-mail: