Kráľovská bielo-krémová kvetinová bohato zdobená parta NA OBJEDNÁVKU

biela_svadobna_parta_xxl
biela_svadobna_parta_xxlbiela_svadobna_parta5_xxlbiela_svadobna_parta3_xxlbiela_svadobna_parta6_xxlbiela_svadobna_parta2_xxlbiela_svadobna_parta4_xxl
75,90 € za kus

1 na sklade
+

Parta je na objednávku. V prípade záujmu vám rada vyrobím podobnú. 

Táto parta je určená pre nevestičky, ktoré túžia vo svoj svadobný deň byť výnimočné a nezabudnuteľné. Spája v sebe tradičné ľudové prvky spojené s luxusom a eleganciou. Je extra výrazná a veľmi bohato zdobená niekoľkými radmi kvetín, preto ju aj nazývam XXL parta. Sú v nej ručne vsadzované perličky.

Parta je vyrobená z rôznych kvetov, ručne vsadzovaných perličiek, perličkovej retiazky a aranžérskych bobúľ.

Základ tvorí kovová čelenka, ktorá je pre pohodlné nosenie obalená stuhou a podlepená filcom. Z vrchnej časti z party vystupuje krásna čipka. Ukončená jednofarebnými stuhami vo farbách biela a krémová, čipkou a perličkami na retiazke, ktoré môžete zapliesť do vlasov alebo nechať voľne visieť.

Vzhľadom na veľkosť party, pre pohodlné nosenie odporúčam partu zasponkovať obyčajnými sponkami. V zadnej časti party medzi kvietkami sú priestory, ktoré slúžia na zasponkovanie základu čelenky o vlasy.

V ponuke je k tejto parte vyrobené aj pierko pre ženícha. V prípade záujmu sa dajú dorobiť aj pierka pre družbu, otcov, atď.

Veľkosť: univerzálna
Materiál: Aranžovanie, Textil
              

Zoznam komentárov:
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pre pridanie komentárov sa prosím prihláste:

Užív. meno:
E-mail: