Exkluzívny ľudový opasok uväzujúci sa na mašličku NA OBJEDNÁVKU

ludov_folk_opasok
ludov_folk_opasokludov_folk_opasok_4ludov_folk_opasok_2ludov_folk_opasok_3
26,00 € za kus

1 na sklade
+

Dominantou tohto krásneho opasku sú ľudové vzory. Opasok je do detailov prepracovaný, spevnený výstuhou, podšitý saténovou podšívkou a ukončený modrou stuhou, ktorá sa uväzuje na mašličku. 

V prípade záujmu o inú farebnú kombináciu, informujte ma správou, do ktorej vám viem poslať na základe vašich požiadaviek kombinácie podľa aktuálne dostupných stúh.

Tento opaštek už svoju majiteľku má, v prípade záujmu, kontaktujte ma, čas výroby vám upresním v správe podľa aktuálneho množstva objednávok.

Produkty, ktoré sú označené "NA OBJEDNÁVKU", nie sú aktuálne skladom, ale viem ich dovyrobiť v rovnakej alebo vo veľmi podobnej verzii. Výroba momentálne trvá 2-3 týždne. V prípade, že potrebujete mať objednávku dodanú skôr, neváhajte ma kontaktovať správou, kde sa dohodneme o dobe výroby.

Veľkosť: dĺžka podľa vašich rozmerov

 
Materiál: polyester, paličkovaná čipka, bižutérny kov
              

Zoznam komentárov:
Leona Šebková
Zatiaľ žiadne hlasy
2017-12-14 10:58
Dobrý den, velmi se mi líbí Vaše tvorba. Měla bych zájem o motýlka a kšandy v tomto modrém provedení . Chtěla bych se zeptat, jestli je možné koupit set modrého motýlka a kšand a jaká je cena? Zasíláte i do Česka a myslíte, že by bylo doručení možné do Vánoc? Předem mockrát děkuji za odpověď a velmi doufám, že se domluvíme :) Děkuji předem a přeji příjemný den. S pozdravem Leona Šebková

Pre pridanie komentárov sa prosím prihláste:

Užív. meno:
E-mail: